Oferta

Projekty graficzne

 

Projekty ulotek, banerów, wizytówek, plakatów, naklejek itp. – Przygotowujemy projekty zarówno do druku jak i do publikacji w mediach społecznościowych czy na stronach internetowych.Identyfikacja wizualna i logo. – Projekty niepowtarzalnych i spersonalizowanych logotypów i logo. Przygotujemy dla Państwa kilka szkiców z których wspólnie wybierzemy jeden do dalszej obróbki aż do spełnienia wszystkich Państwa oczekiwań.
Prowadzenie fanpage. – Stałe publikacje postów, pełna obsługa graficzna.

Architektura krajobrazu 

Nasze projekty przestrzeni obejmują konsultacje z klientem, pełen dobór roślin wraz z opisem pielęgnacji, rzut z góry, wizualizacje 3D. Przykładowy czas wykonania projektu ogrodu to około 3 tygodnie!
Często tworzymy też same wizualizacje na potrzeby firm i osób prywatnych.
Wykonujemy również realizacje oraz prace pielęgnacyjne na obszarze całej małopolski.Oferujemy szczegółowe inwentaryzacje krajobrazowe, badania zacienienia obszarów, rewitalizacje i waloryzacje krajobrazowe wraz z uwzględnieniem punktów widokowych i charakterystycznych elementów. Przeprowadzamy badania historyczne przestrzeni i wykonujemy całościowe projekty przestrzeni publicznych.

Architektura wnętrz

Przy naszych projektach wnętrz dostosowywujemy się do Państwa oczekiwań. Żaden styl nie jest nam obcy ale w szczególności lubimy styl nowoczesny, rustykalny oraz skandynawski. Lubimy wyzwania! Za nasz największy projekt uważamy wnętrza muzeum Nowa Wozownia w Warszawie, który udało nam się zrealizować przy współpracy z firmą „Danuta Moszuk – Projektowanie Wnętrz”.